O nas

Studio Fryzus powstało z myślą o pełnej profesjonalizmu obsłudze dla coraz bardziej wymagających klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług. Nasz doświadczony zespół pełen zaangażowania i pasji zapewni państwu poczucie komfortu i zadowolenia ze świadczonych przez nas usług.

 

 

Podstawą pięknych włosów jest ich pielęgnacja, a piękne włosy to zdrowe włosy. Stawiamy na najwyższa jakość produktów, przystępne ceny oraz profesjonalna obsługę. Zadbamy o dobrą kondycję Twoich włosów i podpowiemy jak je pielęgnować. Słuchamy i rozmawiamy by doradzić najlepszą formę strzyżenia i odpowiednio dobrany kolor.

 

 

Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie, by czuł się absolutnie wyjątkowo. W naszym salonie korzystamy z najlepszych produktów marki L’oreal, które charakteryzują się większą wydajnością i skutecznością oraz są bardziej dopasowane do indywidualnych potrzeb.

 

 

Oferujemy fachową poradę, regenerację włosów, modelowanie, strzyżenie, wszelkiego rodzaju koloryzację damską i męską oraz trwałe i keratynowe prostowanie włosów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty fryzjerskiej.